Firma developerska

Firma developerska 2019-02-20T08:20:13+00:00

Uznana firma developerska z Białegostoku

Nasza firma developerska działa na białostockim rynku budowlanym od lat. W tym czasie wypracowaliśmy sobie opinię niezawodnego partnera biznesowego, specjalizującego się w budowie jednorodzinnych i wielorodzinnych domów szeregowych na własnych gruntach. Zdobyliśmy też niekwestionowane zaufanie zleceniodawców i klientów, którzy doceniają nasze podejście do biznesu.

Jesteśmy dumni z tego, że wyróżnia nas:

  • elastyczne kierowanie procesem developerskim,

  • transparentność działania,
  • przejrzystość transakcji.
Projektanci z firmy deweloperskiej - Białystok

Na nasz sukces pracuje kompetentny zespół, który nie boi się wyzwań i potrafi im sprostać, dzięki wiedzy i doświadczeniu. Dbamy o to, by nasza kadra – architekci, projektanci i budowlańcy – nieustannie się rozwijała, co pozwala nam wprowadzać do naszych projektów najnowsze trendy architektoniczne i funkcjonalne rozwiązana technologiczne.

W naszych pracowniach powstają projekty stylowych szeregówek

Projekty domów szeregowych, wykonane przez współpracujących z nami architektów, znane są z dbałości o każdy szczegół. Priorytetowo jako developer traktujemy jakość naszej pracy i standardy wykonania. Wybieramy najwyższej klasy materiały, innowacyjne techniki i rozwiązania przyjazne dla środowiska. W ten sposób powstają obiekty mieszkalne o wysokich walorach użytkowych. Ich lokalizację cenią ci, którzy poszukują mieszkań w spokojnej okolicy, ale też umiejscowionych niedaleko ważnych w codziennym życiu miejsc handlowych, usługowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Misją dobrego developera jest spełnianie oczekiwań Klientów

Jesteśmy przekonani, że nasz zespół mieszkalnych budynków w zabudowie szeregowej spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wysokie standardy, które prezentują nasze inwestycje, gwarantują satysfakcję z mieszkania w domach jednorodzinnych naszego projektu.

Działamy zgodnie z ustawą developerską

W codziennej pracy respektujemy przepisy zawarte w ustawie z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego – to zapewnia naszym klientom spokojny sen bez trosk o przyszłość ich domów, a nam daje ogromną satysfakcję z pracy, którą wykonujemy tak, by przynosiła korzyści obu stronom.

U nas znajdziesz dom, w którym się dobrze mieszka

Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta – telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasi konsultanci odpowiedzą na pytania, przedstawią szczegóły oferty i zasady nabywania szeregówek.