Domy szeregowe

Strona główna » Domy szeregowe
Domy szeregowe 2018-05-17T09:30:53+00:00

Nowe i nowoczesne domy szeregowe w Białymstoku

Szeregówki to popularne określenie jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej, czyli takich, których boczne ściany przylegają do sąsiednich budynków, tworząc ciąg podobnych wizualnie obiektów. Od lat projektujemy i budujemy takie obiekty przy białostockich ulicach – dowiedz się więcej o tej części naszej oferty.

Jak wyglądają nasze szeregówki?

Domy w zabudowie szeregowej mają oddzielne wejście, mimo że połączone z innymi budynkami, co upodabnia je do domów wolnostojących. Elewacje poszczególnych obiektów są ujednolicone, w wyniku czego powstaje jednorodny stylistycznie kompleks o dużych walorach estetycznych.

Wspólna przestrzeń wokół jest doskonale zorganizowana, z wyodrębnionymi miejscami na trawniki, rabatki kwiatowe, place zabaw.

Optymalnie zaplanowane jest rozmieszczenie oświetlenia zewnętrznego. Szeregówki posiadają również na ogół własny ogródek, stający się miejscem relaksu czy realizacji hobbystycznych zajęć lub spotkań w otoczeniu zieleni.

Trawnik na dziedzińcu domu szeregowego

Lokalizacja, która sprzyja komfortowi życia

Zabudowa szeregowa zlokalizowana jest na terenie miejskim, w niedalekiej odległości od centrum, dzięki czemu doskonale wkomponowuje się w już istniejącą infrastrukturę. To sprawia, że dojazd do różnych części miasta nie jest kłopotliwy. Ponadto, standard otoczenia szeregówek jest porównywalny do miejskiej lokalizacji, jeśli chodzi o oświetlenie, nawierzchnię ulic czy dostęp do terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie w zaplanowanej pod względem funkcjonalnym przestrzeni należącej do miasta sprawia, że w pobliżu naszych szeregówek znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy. Dzięki temu zorganizowanie codziennego życia nie przysparza kłopotów.

Budowa domów szeregowych – standardy pod kontrolą

Nasze nowe szeregówki powstają z myślą o wygodzie ich przyszłych mieszkańców. By dobrze im się mieszkało, projektujemy domy o optymalnie rozmieszczonych strefach dziennych i nocnych, użytkowych i relaksowych, dając też właścicielom możliwości swobodnego aranżowania wnętrz. Nasze domy słyną z nienagannego standardu wykończenia, którego podstawą są doskonałe jakościowo materiały. W czasie budowy każdemu budynkowi przyglądamy się z osobna, dbając o każdy detal. To najlepiej świadczy o klasie naszych szeregówek.

Znajdziesz u nas idealny dom w mieście

Zabudowa szeregowa stanowi doskonałą alternatywę i dla domów wolnostojących, i dla mieszkań w bloku. Daje niezależność, ale nie alienuje ze wspólnoty. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą mieszkać w centrum, ale chcą korzystać z miejskich wygód. Porozmawiaj z naszym konsultantem o szczegółach oferty i zobacz, jak możesz mieszkać w domach szeregowych, które powstały z myślą o potrzebach mieszkańców Białegostoku.