Nowe Inwestycje

Nowe Inwestycje 2020-11-21T08:38:10+00:00

NASZE DOMY – najnowsze inwestycje

ul. Ceramiczna
ul. Źródlana

To dobra pora na decyzję – zostały tylko 3 segmenty…

Latem rozpoczęliśmy budowę nowego zespołu budynków w zabudowie szeregowej przy ul.Ceramicznej w Białymstoku (osiedle Skorupy). Termin oddania – jesień 2021.

Usytuowane w zacisznej uliczce, ze świetną komunikacją z centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja, wszystkie media, wyjątkowo duże ogrody – to miejsce urzeknie każdego! A do tego jak zwykle nasz wysoki standard… Na dole dominuje bardzo duży salon z równie obszerną kuchnią-jadalnią. Szerokie przeszklenia wychodzące na ogród. Poza tym garaż i łazienka z miejscem na prysznic i pralnię, połączona z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym. Na górze projektujemy cztery sypialnie oraz główną łazienkę z miejscem na wannę, prysznic oraz ewentualną pralkę. Atutem tej inwestycji są ponadto bardzo duże ogrody – aż 14 metrów za budynkiem!

Ciepłe i oszczędne – pustaki Porotherm® Profi, trzyszybowe okna, aż 18cm styropianu na elewacji i do tego zasilenie gazowe zapewnią  niskie koszty ogrzewania. A do tego możliwość rozpalenia ognia w przytulnym kominku… Parter to komfortowe ogrzewanie podłogowe w standardzie, jako opcję dodatkową oferujemy ‚podłogówkę’ również na piętrze, z dodatkowym sterowaniem temperaturą osobno dla każdego pokoju.

Przewidywany termin oddania – jesień 2021.

Pełne piętra – bez skosów!

Atrakcyjne ceny -tylko 515 tys. za segment wewnętrzny.

Ceny i dostępność segmentów:

 • A – sprzedany
 • B (515.000 zł) – dostępny
 • C – sprzedany
 • D (515.000 zł) – dostępny
 • E (515.000 zł) – dostępny
 • F – sprzedany
 • G – sprzedany

Zapraszamy do zapoznania się z rzutami poszczególnych kondygnacji:

Parter:
Piętro:

 Zobacz rzuty szczegółowe:

Inwestycja sprzedana – brak dostępnych budynków.

Przedstawiamy kameralny zespół budynków przy ul.Źródlanej 7 w Białymstoku (osiedle Skorupy).

Jak zwykle nasz wysoki standard oraz świetna lokalizacja.

Każdy segment to przestronny salon z kominkiem i dużymi przeszkleniami, do tego funkcjonalny aneks kuchenny. Na dole jest jeszcze łazienka z miejscem na piec gazowy oraz jednostanowiskowy garaż. Góra z kolei oferuje nam 4 pełnowymiarowe sypialnie, obszerną łazienkę, przydatnym dodatkiem jest też osobna garderoba.

Dużym atutem są ogrody – usytuowane od południa, z dużym (szerokość 2,70m) oknem balkonowym.

Powierzchnie działek zróżnicowane – od 200 do 360m2. Za budynkiem przestrzeń ogrodowa od 6 nawet do 12m, i to od strony południowej! W otoczeniu nowe budynki jednorodzinne.

Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta! W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, poczta, paczkomat. Przykładowe odległości:

 • do przystanku autobusowego 400m,
 • sklep PSS Społem 400m,
 • najbliższy Lidl 1km
 • do Galerii Białej 2,5km.

Przedstawiamy koncepcje rozkładu pomieszczeń

Parter:
Piętro:

Łączna powierzchnia pomieszczeń na parterze jednego segmentu wyniesie 74,56 m2, natomiast na piętrze 70,23 m2.
Planowana powierzchnia całego segmentu to 144,79 m2. Pełne piętra – bez skosów.

Nowa inwestycja – Źródlana II etap!

UWAGA – pierwsze rzuty już dostępne. Wkrótce rozpoczynamy sprzedaż.

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prac projektowych kolejnych budynków przy ul.Źródlanej. Planujemy budowę zespołu budynków w zabudowie bliźniaczej (w tym jeden dwulokalowy).

Przewidywany termin rozpoczęcia – wiosna 2021.

Pierwszym  atutem jest lokalizacja inwestycji – blisko i świetnie skomunikowana z centrum, a jednocześnie w zacisznej okolicy domów jednorodzinnych.

W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, poczta, paczkomat. Przykładowe odległości:

 • do przystanku autobusowego 400m,
 • sklep PSS Społem 400m,
 • najbliższy Lidl 1km
 • do Galerii Białej 2,5km.

Poniżej plan zagospodarowania terenu. Budynki będą usytuowane przy drodze wewnętrznej zlokalizowanej między ulicami Źródlaną i Kropelkową. Teren będzie ogrodzony, wjazd na drogę wewnętrzną chroniony bramą.

Funkcjonalnie zaprojektowane, przemyślane i przestronne nowoczesne budynki. Pełne piętra (bez skosów), garaż w bryle. Bardzo duży, ustawny salon (prawie 35 m2!) połączona z nim kuchnia, na górze cztery pełnowymiarowe sypialnie (dajemy również możliwość ustawienia ścianek działowych według indywidualnych potrzeb). Na każdym piętrze łazienka. Duże przeszklenia okienne – wyjście na ogród szerokości aż 2,7m.

Do tego nowoczesne, energooszczędne technologie. Pustak ceramiczny Porotherm w systemie Profi (na klej). Oszczędne okna, doskonały system ociepleniowy. Tynk silikatowo-silikonowy. Wszystkie media, przygotowanie do zasilania gazowego. Ogrzewanie podłogowe na parterze (na życzenie w całym budynku).

.

.

Powierzchnia całkowita budynku to 147m2.

Kolejny atut: każdy budynek posiada własny ogród. Kontakt z przyrodą tak blisko centrum miasta daje niepowtarzalną możliwość zrelaksowania się na zaaranżowanym przez siebie kawałku ziemi.

.

.

.

Zapraszamy do zapoznania się z rzutami poszczególnych budynków:

-A,B,F,G parter

-A,B,F,G piętro

-C,D,E parter

-C,D,E piętro

Ceny i dostępność budynków:

A – dostępny – 625.000 zł

B – dostępny – 610.000 zł

C – dostępny – 605.000 zł

D – dostępny – 570.000 zł

E – dostępny – 610.000 zł

F – dostępny – 610.000 zł

G – dostępny – 625.000 zł