Szeregówki na sprzedaż

Szeregówki na sprzedaż 2019-02-20T08:22:37+00:00

Szeregówki na sprzedaż – Białystok

Zabudowa szeregowa w mieście zyskuje w Białymstoku wielu zwolenników – szeregówki są komfortowymi miejscami do mieszkania dla rodzin i singli.

Zapoznaj się z naszą ofertą – powiemy Ci, jakie korzyści niesie ze sobą zabudowa szeregowa.

Szeregówki z naszej oferty

Agent nieruchomości - szeregówki na sprzedażDomy szeregowe, które sprzedajemy, są obiektami powstałymi z myślą o ich przyszłych właścicielach. Nad projektem i budową czuwał wykwalifikowany architekt, nadzorujący prace ekipy budowlanej. Zwróciliśmy uwagę na standard wykończenia, by poszczególne pomieszczenia nadawały się od razu do swobodnego aranżowania przestrzeni zgodnie z upodobaniami mieszkańców – tymi tradycyjnymi oraz innowacyjnymi. Układ pomieszczeń został zaprojektowany jako funkcjonalne połączenie stref dziennej i nocnej, które są doskonale skomunikowane, co docenią seniorzy i najmłodsi domownicy.

Nasze szeregówki na sprzedaż są przestrzenne, ale przytulne. Trudno przejść obok nich bez cienia zainteresowania, ponieważ są to doskonałe przykłady współczesnej architektury użytkowej.

Nowoczesne domy szeregowe – Twój azyl w mieście

Domy szeregowe budowane przez nas odznaczają się estetyką zewnętrzną i wewnętrzną funkcjonalnością. Posiadają własne garaże i ogrody. Wokół rozmieszczone zostało oświetlenie, będące nie tylko użytecznym elementem, ale też ozdobnym. Ciągi pieszo-komunikacyjne wokół szeregówek wykonano z trwałych materiałów, są bezpieczne w użytkowaniu i niekłopotliwe do utrzymania w czystości.

Przydomowe ogrody stają się azylami, w których można odpocząć wśród zielni, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, a także z czworonogami. Są to miejsca oddzielone od oczu postronnych, zapewniające kameralność i prywatność.

Zachowaj komfort życia w mieście, nie rezygnuj z uroków posiadania domu

Szeregówki na sprzedaż w naszej ofercie są częścią infrastruktury osiedlowej i miejskiej. Łatwo tu dojechać komunikacją miejską, centrum miasta jest w zasięgu ręki w razie potrzeby. W tej lokalizacji znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe, co ułatwia organizację codziennych zajęć. Rodziny z dziećmi docenią z pewnością to, że niedaleko znajdują się przedszkole i szkoła, a także miejsca zabaw dla najmłodszych.

Zrobiliśmy wszystko, by stworzyć przyjazne miejsce do mieszkania.

Znajdź swój dom wśród naszych szeregówek na sprzedaż

Tych, którzy marzą o własnym domu, zapraszamy do obejrzenia galerii naszych szeregówek. Z kolei nasi pracownicy zaprezentują obiekty, przedstawią możliwości i warunki zakupu, odpowiedzą na pytania. Są merytorycznie przygotowani, by przekazać wyczerpujące informacje. Można się z nimi kontaktować telefonicznie, mailowo lub osobiście w Białymstoku.