Zakończone inwestycje

Zakończone inwestycje 2022-03-16T14:59:03+00:00

NASZE DOMY – inwestycje zakończone

Przedstawiamy Państwu inwestycję przy ul.Dojnowskiej w Białymstoku.

Sprzedaż zakończona – zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi inwestycjami.

Sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem i ogrodem. Metraże ok. 138 m2. Nowoczesne, energooszczędne i praktyczne projekty. Świetna lokalizacja w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych, z dala od blokowisk, doskonała komunikacja, wszystkie media. Zamknięty podjazd. Oddanie planujemy na 2019 rok.

Atutami budynków są duże, ustawne salony z szerokim wyjściem na ogród, oraz dodatkowo doświetlającym je oknem, połączone z przestronnymi (270 na 260 cm) aneksami kuchennymi. Na górze do dyspozycji mamy cztery sypialnie (10,5 – 14 m2), łazienkę oraz garderobę.

Kilka słów o naszych technologiach: materiałem konstrukcyjnym budynków jest pustak ceramiczny Porotherm Profi (system ‚na klej’) – jeden z najlepszych dostępnych na naszym rynku produktów do wznoszenia ścian. Ciepłe okna trzyszybowe w obustronnym kolorze drewnopodobnym. Dachówka cementowa firmy Braas z trzydziestoletnią gwarancją. Elewacja pokryta trwałym tynkiem silikatowo-silikonowym.

Przedstawiamy Państwu inwestycję rozpoczętą latem 2018 przy ul.Leśnej 25 w Białymstoku.

Sprzedaż zakończona – zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi inwestycjami.

Cztery domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zbudowane według naszego najlepiej sprawdzonego projektu. Powierzchnie 147 m2. Świetna lokalizacja w dzielnicy domów jednorodzinnych, dobra komunikacja, wszystkie media. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa. Zamknięty podjazd, ogrody od strony południowej. Oddanie planujemy na 2019 rok.

Zwracamy uwagę na bardzo duży, kształtny salon, z wieloma możliwościami aranżacji, a nawet wydzielenia dodatkowego pomieszczenia . Góra to z kolei cztery sypialnie, łazienka oraz dodatkowo garderoba.

Materiałem konstrukcyjnym budynku jest pustak ceramiczny Wienerberger Porotherm w systemie Profi (na klej – ciepłe spoiny).

Pięć domów w zabudowie szeregowej – sprzedaż została zakończona.

  • powierzchnia użytkowa: 138m2
  • powierzchnia działki: 330 m2
  • Termin zakończenia inwestycji – II kwartał 2018.

Nowoczesny projekt, superoszczędne technologie – przedstawiamy naszą inwestycję przy ul.Dolnej w Grabówce.
Świetna komunikacja, blisko przystanek, sklep.
Bezpośrednio graniczy z miastem – po drugiej stronie ulicy to już Białystok.

  • powierzchnia użytkowa: 133,90 m2
  • powierzchnia działki: 263 m2

UWAGA: Budynek o bardzo dobrych parametrach cieplnych – 20cm styropianu na elewacji i pod posadzkami, dach płaski 25-40cm, okna trzyszybowe. Ogrzewanie gazowe, dostęp do wszystkich mediów. Superszybki internet światłowodowy. Wjazd z drogi asfaltowej.

  • Rozpoczęcie inwestycji – wiosna 2017.
  • Oddanie do użytkowania – maj 2018.

Budynki o bardzo dobrych parametrach cieplnych – 20cm styropianu na elewacji i pod posadzkami, dach płaski 25-40cm, okna trzyszybowe. Ogrzewanie gazowe, dostęp do wszystkich mediów. Superszybki internet światłowodowy. Wjazd z drogi asfaltowej.Budynek o bardzo dobrych parametrach cieplnych – 20cm styropianu na elewacji i pod posadzkami, dach płaski 25-40cm, okna trzyszybowe. Ogrzewanie gazowe, dostęp do wszystkich mediów. Superszybki internet światłowodowy. Wjazd z drogi asfaltowej.