Zakończone inwestycje

Zakończone inwestycje 2023-11-13T15:24:53+00:00

NASZE DOMY – inwestycje zakończone

Domy na sprzedaż ul. Ceramiczna

Inwestycja sprzedana – brak dostępnych budynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.

Latem rozpoczęliśmy budowę nowego zespołu budynków w zabudowie szeregowej przy ul.Ceramicznej w Białymstoku (osiedle Skorupy). Termin oddania – jesień 2021.

Usytuowane w zacisznej uliczce, ze świetną komunikacją z centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja, wszystkie media, wyjątkowo duże ogrody – to miejsce urzeknie każdego! A do tego jak zwykle nasz wysoki standard… Na dole dominuje bardzo duży salonzespół budynków w zabudowie szeregowej przy ul.Ceramicznej z równie obszerną kuchnią-jadalnią. Szerokie przeszklenia wychodzące na ogród. Poza tym garaż i łazienka z miejscem na prysznic i pralnię, połączona z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym. Na górze projektujemy cztery sypialnie oraz główną łazienkę z miejscem na wannę, prysznic oraz ewentualną pralkę. Atutem tej inwestycji są ponadto bardzo duże ogrody – aż 14 metrów za budynkiem!

Ciepłe i oszczędne – pustaki Porotherm® Profi, trzyszybowe okna, aż 18cm styropianu na elewacji i do tego zasilenie gazowe zapewnią  niskie koszty ogrzewania. A do tego możliwość rozpalenia ognia w przytulnym kominku… Parter to komfortowe ogrzewanie podłogowe w standardzie, jako opcję dodatkową oferujemy ‚podłogówkę’ również na piętrze, z dodatkowym sterowaniem temperaturą osobno dla każdego pokoju.

Przewidywany termin oddania – jesień 2021.

Pełne piętra – bez skosów!

szeregówki przy ul.Ceramicznej

Atrakcyjne ceny -tylko 525 tys. za segment wewnętrzny.

Ceny i dostępność segmentów:

 • A – sprzedany
 • B – sprzedany
 • C – sprzedany
 • D – sprzedany
 • E – sprzedany 
 • F – sprzedany
 • G – sprzedany

Zapraszamy do zapoznania się z rzutami poszczególnych kondygnacji:

Parter:
plan parteru przy ul.Ceramicznej
Piętro:
plan piętra przy ul. Ceramicznej

wizualizacja szeregówki ul.Ceramiczna

 Zobacz rzuty szczegółowe:

zespołu budynków w zabudowie szeregowej przy ul. Żródlana

Inwestycja sprzedana – brak dostępnych budynków.

Przedstawiamy kameralny zespół budynków przy ul.Źródlanej 7 w Białymstoku (osiedle Skorupy).

Jak zwykle nasz wysoki standard oraz świetna lokalizacja.

Każdy segment to przestronny salon z kominkiem i dużymi przeszkleniami, do tego funkcjonalny aneks kuchenny. Na dole jest jeszcze łazienka z miejscem na piec gazowy oraz jednostanowiskowy garaż. Góra z kolei oferuje nam 4 pełnowymiarowe sypialnie, obszerną łazienkę, przydatnym dodatkiem jest też osobna garderoba.

plan ul Źródlanej

Dużym atutem są ogrody – usytuowane od południa, z dużym (szerokość 2,70m) oknem balkonowym.

Powierzchnie działek zróżnicowane – od 200 do 360m2. Za budynkiem przestrzeń ogrodowa od 6 nawet do 12m, i to od strony południowej! W otoczeniu nowe budynki jednorodzinne.

Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta! W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, poczta, paczkomat. Przykładowe odległości:

 • do przystanku autobusowego 400m,
 • sklep PSS Społem 400m,
 • najbliższy Lidl 1km
 • do Galerii Białej 2,5km.

Przedstawiamy koncepcje rozkładu pomieszczeń

Parter:
lan parter ul Źródlanej
Piętro:
plan piętro ul Źródlanej

Łączna powierzchnia pomieszczeń na parterze jednego segmentu wyniesie 74,56 m2, natomiast na piętrze 70,23 m2.
Planowana powierzchnia całego segmentu to 144,79 m2. Pełne piętra – bez skosów.

zabudowa szeregowa ul. Dojnowska

Przedstawiamy Państwu inwestycję przy ul.Dojnowskiej w Białymstoku.

Sprzedaż zakończona – zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi inwestycjami.

Sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem i ogrodem. Metraże ok. 138 m2. Nowoczesne, energooszczędne i praktyczne projekty. Świetna lokalizacja w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych, z dala od blokowisk, doskonała komunikacja, wszystkie media. Zamknięty podjazd. Oddanie planujemy na 2019 rok.

Atutami budynków są duże, ustawne salony z szerokim wyjściem na ogród, oraz dodatkowo doświetlającym je oknem, połączone z przestronnymi (270 na 260 cm) aneksami kuchennymi. Na górze do dyspozycji mamy cztery sypialnie (10,5 – 14 m2), łazienkę oraz garderobę.

Kilka słów o naszych technologiach: materiałem konstrukcyjnym budynków jest pustak ceramiczny Porotherm Profi (system ‚na klej’) – jeden z najlepszych dostępnych na naszym rynku produktów do wznoszenia ścian. Ciepłe okna trzyszybowe w obustronnym kolorze drewnopodobnym. Dachówka cementowa firmy Braas z trzydziestoletnią gwarancją. Elewacja pokryta trwałym tynkiem silikatowo-silikonowym.

zabudowa szeregowa ul. Leśna

Przedstawiamy Państwu inwestycję rozpoczętą latem 2018 przy ul.Leśnej 25 w Białymstoku.

Sprzedaż zakończona – zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi inwestycjami.

Cztery domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zbudowane według naszego najlepiej sprawdzonego projektu. Powierzchnie 147 m2. Świetna lokalizacja w dzielnicy domów jednorodzinnych, dobra komunikacja, wszystkie media. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa. Zamknięty podjazd, ogrody od strony południowej. Oddanie planujemy na 2019 rok.

Zwracamy uwagę na bardzo duży, kształtny salon, z wieloma możliwościami aranżacji, a nawet wydzielenia dodatkowego pomieszczenia . Góra to z kolei cztery sypialnie, łazienka oraz dodatkowo garderoba.

Materiałem konstrukcyjnym budynku jest pustak ceramiczny Wienerberger Porotherm w systemie Profi (na klej – ciepłe spoiny).

zabudowa szeregowa Grabówka-Kolonia

Pięć domów w zabudowie szeregowej – sprzedaż została zakończona.

 • powierzchnia użytkowa: 138m2
 • powierzchnia działki: 330 m2
 • Termin zakończenia inwestycji – II kwartał 2018.

zabudowa szeregowa na ul.Dolnej w Grabówce

Nowoczesny projekt, superoszczędne technologie – przedstawiamy naszą inwestycję przy ul.Dolnej w Grabówce.
Świetna komunikacja, blisko przystanek, sklep.
Bezpośrednio graniczy z miastem – po drugiej stronie ulicy to już Białystok.

 • powierzchnia użytkowa: 133,90 m2
 • powierzchnia działki: 263 m2

UWAGA: Budynek o bardzo dobrych parametrach cieplnych – 20cm styropianu na elewacji i pod posadzkami, dach płaski 25-40cm, okna trzyszybowe. Ogrzewanie gazowe, dostęp do wszystkich mediów. Superszybki internet światłowodowy. Wjazd z drogi asfaltowej.

 • Rozpoczęcie inwestycji – wiosna 2017.
 • Oddanie do użytkowania – maj 2018.

Budynki o bardzo dobrych parametrach cieplnych – 20cm styropianu na elewacji i pod posadzkami, dach płaski 25-40cm, okna trzyszybowe. Ogrzewanie gazowe, dostęp do wszystkich mediów. Superszybki internet światłowodowy. Wjazd z drogi asfaltowej.Budynek o bardzo dobrych parametrach cieplnych – 20cm styropianu na elewacji i pod posadzkami, dach płaski 25-40cm, okna trzyszybowe. Ogrzewanie gazowe, dostęp do wszystkich mediów. Superszybki internet światłowodowy. Wjazd z drogi asfaltowej.