Doświadczony developer w Białymstoku – szeregówki

Niemal w każdym mieście w Polsce istnieją firmy wyspecjalizowani w sprzedaży szeregówek. Nie inaczej jest również w Białymstoku, gdzie jako developer działa nasza firma. Możliwości w zaspokajaniu zapotrzebowania na mieszkania i domy są nieograniczone, my jednak wybraliśmy wąski obszar branży developerskiej – zabudowę szeregową, ponieważ ma ona wiele zalet i potwierdzają to opinie nabywców, którzy zdecydowali się na zamieszkanie w tego typu posesji. Owe zalety chcemy w tym artykule przybliżyć.

Developer i szeregówki to dobre połączenie

Ważną cechą i zaletą domów szeregowych jest to, iż ich cena często bywa zbliżona do tej, którą należy zapłacić kupując wykończone mieszkanie w bloku.

Ceny szeregówek kształtują się również na niższym pułapie, niż wolnostojących domów jednorodzinnych, a przy tym dostarczają niemal tego samego komfortu. Mają chętnie wybierany metraż – niemal zawsze przekracza on 100 metrów kwadratowych. Podobnie jak domy jednorodzinne, szeregówki posiadają przypisany im zamknięty teren zewnętrzny. Każdy właściciel ma własny garaż, do którego może się dostać otwierając wewnętrzne drzwi w domu. Jedyną różnicą jest to, że szeregówki posiadają nieco mniejszy teren zewnętrzny od domów jednorodzinnych (choć to nie reguła), a także, iż za ścianą są sąsiedzi, lecz czasem tylko jedną, gdy wybieramy segment narożny.

Mieszkania nie mogą konkurować z szeregówkami szczególnie wtedy, gdy osiągają zbliżone do nich ceny – tylko koszt zakupu może tu stanowić wartość przetargową.

Podsumowując, developerzy lubią szeregówki między innymi dlatego, że wybierają je chętnie również Klienci. Pozwala to rozwijać gamę ofertową o nowe rozwiązania, a tym samym zapewnia rozwój developerowi jako usługodawcy. Szeregówki mają wzięcie, gdyż nierzadko za podobną cenę dużego mieszkania w mieście wojewódzkim, oferują znacznie więcej, a poza już wymienionymi zaletami przede wszystkim poczucie bycia na swoim i posiadania własnego domu.

Dlaczego nabywcy lubią szeregówki

Szeregówki zwalniają przyszłych mieszkańców z jakichkolwiek obowiązków doglądania obiektu podczas budowy, co w przypadku domów jednorodzinnych raczej nie ma miejsca – utarło się, że budowę domu prowadzi się samodzielnie lub oddać ją należy pod opiekę zaufanych osób. Jednak po drodze z określonych przyczyn występują opóźnienia, co często można po sąsiedzku obserwować. Natomiast zakup szeregówki u developera jest nabyciem nieruchomości gotowej w pełnym tego słowa znaczeniu. Kiedy developer kończy pracę, można w budynku od razu zamieszkać za sprawą wykończenia wliczonego w cenę.

Inną istotną cechą szeregówek, która wpływa na ich duże powodzenie, jest to, że budowane są często w pobliżu centrów miast, a nie na ich obrzeżach. Trudno więc wyobrazić sobie wyższy komfort, niż zamieszkiwanie w tętniącym życiem mieście, blisko centrum, gdy po wyjściu do własnego ogrodu słyszymy jednak tylko ćwierkanie ptaków. Dobrzy developerzy potrafią wyszukać takie miejsca bez zgiełku, i właśnie w nich postawić domy szeregowe.

Nie wydaje się więc, by szeregówki straciły na popularności. Choć budowane są od niemal stu lat, a ich historia sięga kilkuset (cechowały rzędowe wsie, a potem wpisane były w osiedla robotnicze), dopiero przed kilkoma dekadami awansowały i można je określić mianem domów zapewniających wyższe od przeciętnych warunki zamieszkiwania.

Developer od szeregówek Białystok

Dobry developer w Białymstoku

W Białymstoku można znaleźć opisywane domy w zabudowie szeregowej – położone blisko centrum, a przy tym w cichych miejscach zapewniających idealne warunki do odpoczynku po pracy. Miasto stale się rozwija i developerzy starają się podążać za aktualnym zapotrzebowaniem na szeregówki, które wobec ich zalet stale wzrasta. Przy powyższym każdy Klient znajdzie wśród ofert coś dla siebie.

Szeregówki mogą być wygodnymi domami zapewniającymi wysoki komfort życia, ale też ekskluzywnymi apartamentami; mogą znajdować się blisko centrum, ale również na peryferiach miasta, gdzie życie biegnie wolniej. Podczas poszukiwania idealnego domu warto jednak pamiętać, co cechuje dobrego developera, a jest to: transparentność ofert, sprawdzone projekty, długoletnia obecność na rynku oraz konkurencyjne ceny, o czym się przekonasz porównując poszczególne oferty na tym samym rynku lokalnym.

Warto przeczytać także: Z bloku do szeregówki – nowe domy w Białymstoku