Domy w zabudowie szeregowej

Domy w zabudowie szeregowej 2020-03-10T10:06:13+00:00

Zabudowa szeregowa – korzystna oferta w Białymstoku

Nasza zabudowa szeregowa cieszy się dużym uznaniem w Białymstoku, ponieważ znani jesteśmy jako firma z dobrą opinią, którą poświadcza zadowolenie  klientów. To nasza flagowa propozycja. Poznaj ofertę PODLASKIEJ GRUPIE DEWELOPERSKIEJ i korzyści z kupna domu szeregowego.

Zalety naszych projektów

Zabudowa szeregowa domkówNa początku określamy potrzeby potencjalnych mieszkańców naszych szeregówek. Później robimy wszystko, by je spełnić. Po powstaniu wstępnego projektu architektonicznego przeprowadzamy jego funkcjonalną weryfikację, ponieważ zależy nam przede wszystkim na tym, żeby w naszych szeregówkach się dobrze mieszkało. Nasze projekty wyróżniają:

  • funkcjonalne wnętrza,
  • komfortowy rozkład pomieszczeń,
  • niezależność porównywalna do tej, którą mają właściciele wolnostojących domów,
  • wygoda podobna do tej, która mają mieszkańcy bloków.

Domy w zabudowie szeregowej posiadają własny garaż i ogród. Przestrzeń wspólna wokół nich jest zagospodarowana (mamy dobrej jakości nawierzchnie ciągów komunikacyjnych oraz optymalnie rozmieszczone oświetlenie), a części prywatne – odgrodzone, co zapewnia kameralność, nawet jeśli obok są sąsiedzi.

Dogodna i wygodna lokalizacja zabudowy szeregowej

Nasze szeregówki znajdują się w spokojnej części Białegostoku, dzięki czemu udało nam się stworzyć odskocznię od miejskiego zgiełku, pełną zieleni i atrakcyjną wizualnie. Jednocześnie jednak nasza zabudowa szeregowa jest częścią miasta – doskonale skomunikowaną z centrum i należącą do miejskiej infrastruktury.

Można więc, mieszkając we własnym domu, mieć łatwy dostęp do miejsc handlowo-usługowych, urzędów. W pobliżu znajduje się też przedszkole i szkoła, a także miejsca zabaw dla dzieci. To czyni naszą inwestycję przyjazną dla najmłodszych mieszkańców.

Współpracujemy ze sprawdzonymi, zaufanymi podwykonawcami

Nasza firma developerska posiada stałych współpracowników, na których w pełni polegamy, są to:

  • architekci o niebanalnej wyobraźni i dużym wyczuciu estetyki,

  • ekipy budowlane, które spełniają wysokie standardy,

  • dostawcy zapewniający terminowość.

Wszyscy śledzimy trendy na rynku usług budowlanych, dlatego wybieramy to, co w nich nowoczesne, funkcjonalne i ekonomiczne, nie są nam straszne wyzwania. Rozwiązania, które wykorzystujemy w codziennej pracy są trwałe, dlatego wiemy, że będą służyły naszym klientom przez długie lata.

Zabudowa szeregowa PGD to dobry wybór

Szeregowe budownictwo staje się w ostatnich latach alternatywą dla tradycyjnych form mieszkania, doskonale sprawdza się w mieście takim jak Białystok. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – od nich dowiesz się, jak stać się właścicielem własnej szeregówki z PODLASKIEJ GRUPIE DEWELOPERSKIEJ.