Budowa szeregówek

Budowa szeregówek 2020-03-10T12:46:43+00:00

Budowa szeregówek w Białymstoku – nasza wizja życia w mieście

PODLASKA GRUPA DEWELOPERSKA jest firmą z dużym doświadczeniem w zakresie różnego typu inwestycji developerskich. Jednym z pól naszej działalności w tej branży jest budowa szeregówek w Białymstoku – oto nasza oferta.

Od planu po wykończenie

Drewniana konstrukcja szkieletowa - dom szeregowyNasze inwestycje cechuje duża dynamika, ponieważ nie boimy się wyzwań, poszukujemy nowoczesnych, optymalnych dla naszych klientów rozwiązań i niebanalnych projektów architektonicznych. Współpracujący z nami specjaliści czuwają nad wszystkimi aspektami budowy domu szeregowego:

  • konsultują wybór projektu,

  • nadzorują tworzenie kosztorysu budowlanego,

  • doglądają kwestii formalnych, między innymi uzyskania niezbędnych pozwoleń związanych z budową,

  • prowadzą nadzór budowlany, audyty budowlane,

  • proponują doradztwo budowlane.

W ramach współpracy z firmą developerską PGD możliwe jest ustalenie zasad zastępstwa inwestycyjnego oraz skorzystania z innych usług na profesjonalnym poziomie. W naszej codziennej pracy obsługa inwestycji budowlanych ma charakter kompleksowy.

Przy budowie szeregówek działamy kompleksowo

Na rynku developersko-budowlanym wyróżnia nas to, że działamy kompleksowo – u nas powstają projekty szeregówek, które są następnie budowane przez współpracujących z nami podwykonawców – to rzetelni fachowcy, którzy doskonale znają się na tym, co robią. To dzięki nim przy budowie szeregówek możemy zaproponować najnowsze zdobycze techniki budowlanej, stosowane w:

  • domach pasywnych,

  • domach energooszczędnych,

  • domach ekologicznych.

Wybieramy najwyższej jakości materiały budowlane, by zapewnić przyszłym mieszkańcom naszych szeregówek wygodę i bezpieczeństwo ich użytkowania przez długie lata.

Zaufaj naszemu doświadczeniu budowlanemu

Lata pracy nauczyły nas, że w tej branży liczy się umiejętność przewidywania, dlatego jesteśmy przygotowani na wiele ewentualności, z którymi możemy się spotkać w czasie pracy nad zabudową szeregową. Budownictwo nie ma przed nami tajemnic, a do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Naszym atutem jest znajomość korzystnych dla naszych klientów rozwiązań, co pozwala nam także zekonomizować cały proces i pokazać, że gotowe domy od developerów mogą być optymalnie zaprojektowane, dobrze zbudowane i estetycznie wykończone.

Zadowolenie klientów jest miarą naszego sukcesu

Pod okiem fachowców PODLASKIEJ GRUPIE DEWELOPERSKIEJ powstało już wiele domów szeregowych w Białymstoku. Jesteśmy dumni z tego, że nasi Klienci są usatysfakcjonowani mieszkaniem w szeregówkach, które zbudowaliśmy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły oferty przygotowanej przez naszych fachowców – razem zbudujemy dom Twoich marzeń.