Projekty szeregówek

Projekty szeregówek 2020-03-10T12:46:00+00:00

Projekty szeregówek i ich specyfika

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom białostockiego rynku developerskiego, przygotowaliśmy ofertę projektów domów szeregowych – poznaj jej szczegóły.

Tworzymy projekty szeregówek dla marzących o własnym domu

Domy szeregowe, nazywane niekiedy także segmentami, są propozycją dla tych, którzy nie chcą mieszkać w wielorodzinnym budownictwie, ale też nie są przekonani do wolnostojących domów. Ta opcja łączy zalety dwóch poprzednich i doskonale sprawdza się w warunkach miejskich, szczególnie na wąskich działkach.

Nasze projekty szeregówek mają ambicję maksymalnego upodobnienia do domów wolnostojących

Architekt z projektem szeregówkiDomy szeregowe posiadają dwie ściany boczne pozbawione okien – to one łączą je z sąsiednimi segmentami, stając się ścianami ogniowymi.

Ze względu na to, że szeregówki powstają na wąskich działkach, projektowane są tak, by maksymalnie wykorzystywały dostępną przestrzeń i tworzyły idealnie dopasowane do siebie części, które choć harmonijnie współistnieją, są niezależne konstrukcyjnie, stanowiąc samodzielne domostwa.

W ten sposób powstają spójne pod względem architektonicznym i estetycznym osiedla ulokowane wzdłuż drogi dojazdowej, co sprawia, że mieszkańcy zyskują własne wyjazdy z garażu.

PGD – stawiamy na wygodę mieszkania

Nasze projekty cechuje funkcjonalność, dlatego przeważnie na ich podstawie powstają szeregówki piętrowe, nieco rzadziej parterowe. Przestrzeń została w nich zagospodarowana w optymalny sposób, standardowo wygląda to tak:

  • część dzienna otwarta – na parterze,

  • część nocna sypialniana – na piętrze,

  • część garażowa – w podpiwniczeniu,

  • część użytkowa – na poddaszu i w podpiwniczeniu, gdzie może znajdować się kotłownia, pralnia czy suszarnia.

Typowe dla projektów domów szeregowych jest uwzględnienie niewielkiego choćby podwórka, który może stać się miejscem odpoczynku lub aktywności na powietrzu. Znajdzie się więc miejsce na grilla ze znajomymi i na rozwijanie hobbystycznych pasji ogrodniczych. Podwórza są odgrodzone, co zapewnia prywatność, ale nie izoluje od wspólnotowego życia.

Kompleksowo przygotowujemy projekty domów szeregowych

W PODLASKIEJ GRUPIE DEWELOPERSKIEJ przygotowując nasze projekty szeregówek, podążamy za aktualnymi trendami architektonicznymi, dzięki czemu spełniamy oczekiwania inwertorów i przyszłych właścicieli, którym zależy na mieszkaniu w estetycznym otoczeniu. Oferujemy:

  • gotowe projekty domów szeregowych,
  • projekty szeregówek na zamówienie,
  • projekty nowoczesne, tradycyjne, minimalistyczne i urozmaicone,
  • dokładnie przygotowaną dokumentację,

  • skrupulatnie rozrysowane szczegóły.

Dzięki naszym projektom budowa szeregówek się nie przedłuża, staje się ekonomiczna.

Projekty PGD doskonale służą mieszkańcom domów szeregowych

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego wiemy, jak zoptymalizować projekty, nad którymi pracujemy, tak by spełniały oczekiwania właścicieli szeregówek. Ich zadowolenie daje nam satysfakcję z pracy, którą wykonujemy, i motywuje nas do tego, byśmy się ciągle rozwijali, poszukiwali nowych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu, zapewniając, że stworzymy projekt, satysfakcjonujący obie strony.