Nowe szeregówki na sprzedaż

Nowe szeregówki na sprzedaż 2023-10-30T19:42:45+00:00

Nowe szeregówki – Białystok – świetne lokalizacje

PODLASKA GRUPA DEWELOPERSKA, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie przyjaznych, nowoczesnych i ekologicznych szeregówek. Naszą misją jest zapewnienie rodzinom komfortu mieszkania we własnym domu z wygodą zamieszkiwania blisko centrum miasta.

Stworzyliśmy w Białymstoku zespół nowych szeregowych domów jednorodzinnych, które czekają na swoich właścicieli – zobacz, jak możesz tam mieszkać.

Gdzie zlokalizowaliśmy nasze inwestycje

Nowe szeregówki - osiedle w Białymstoku

Zadbaliśmy o to, by nasze szeregówki znajdowały się w miejscu, które będzie przyjazne dla mieszkańców. Ta dzielnica miasta należy do spokojnych i dobrze skomunikowanych z centrum za sprawą komunikacji miejskiej. Przynależy też do miejskiej infrastruktury – w pobliżu znajdują się: placówki służby zdrowia, przedszkole i szkoła.

Wokół nowych domów szeregowych są tereny zielone i rekreacyjne, z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstał plac zabaw. Dzięki temu nasze osiedle domków szeregowych stało się świetnym miejscem do zamieszkania i odpoczynku od pracy i codziennego zgiełku. To teren odgrodzony, dlatego nie znajdą się tu nieproszeni goście.

Dbając o lokalizację naszych domów szeregowych, dbamy o komfort Twój i Twojej rodziny.

Co wyróżnia nowe domy w zabudowie szeregowej

Nowe szeregówki przy białostockich ulicach wyróżniają się z zewnątrz i od wewnątrz ciekawymi projektami architektonicznymi.

  • ELEWACJE – są stylowe, wokół umieszczone zostało oświetlenie, które jest nie tylko funkcjonalnym elementem wystroju podwórza, ale też tworzy nastrojowy klimat. Nawierzchnie ciągów pieszo-jezdnych wykonaliśmy z wysokiej klasy materiałów, dlatego wyglądają estetycznie, a jednocześnie są bezpieczne w użytkowaniu.

  • UKŁAD POMIESZCZEŃ – zwróciliśmy uwagę na to, by był maksymalnie sfunkcjonalizowany, z podziałem na strefy dzienne i noce, pamiętając jednak i o tym, by zostawić pole do popisu wyobraźni przyszłych mieszkańców oraz możliwości realizacji ich aranżacyjnych pomysłów – tych klasycznych i bardziej awangardowych.

  • GARAŻ i OGRÓD – w naszych projektach architektonicznych uwzględniamy rekreacyjne i motoryzacyjne potrzeby mieszkańców. Garaż na auto i przestrzeń zielona to nasz standard.

Nad realizacją inwestycji czuwał doświadczony architekt, współpracujący z doskonale przygotowaną ekipą budowlaną.

PODLASKA GRUPA DEWELOPERSKA – nowy dom w Białymstoku na lata

Budując nowe szeregówki, wybieraliśmy wyłącznie materiały budowlane, które spełniają wysokie normy jakościowe. Z tego powodu jesteśmy pewni, że będą one służyły swoim właścicielom przez długi czas, dostosowując się także do wymagań związanych z wiekiem domowników – tym małych i tych starszych, którzy potrzebują bezpiecznej przestrzeni wokół. Własny ogródek natomiast ucieszy z pewnością czworonożnych członków rodziny.

Jesteśmy przekonani, że nasz zespół mieszkalnych budynków w zabudowie szeregowej spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wysokie standardy, które prezentują nasze inwestycje, gwarantują satysfakcję z mieszkania w domach jednorodzinnych naszego projektu.

Już wiesz już, jaki będzie Twój nowy dom?

Własny dom jest marzeniem wielu z nas. Dzięki naszym inwestycjom Twoje marzenie o własnej przestrzeni mieszkalnej może się spełnić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – konsultanci z biura obsługi klienta PGD pokażą Ci nasze szeregówki. Jedna z nich może wkrótce stać się Twoim domem.